OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan yabancı uyruklu kimselerin ülkemizde kaldıkları süre içerisinde oluşabilecek sağlık harcamalarını teminat altına alan planlara Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası denir. Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşımayan kişilerin, Türkiye’de kaldıkları zaman zarfında ani rahatsızlıklar, kazalar, rutin sağlık kontrolleri, beklenmedik sağlık sorunları gibi durumlarda çok önemli sağlık giderleri ile karşı karşıya kalabiliyor.

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası poliçeleri, sigortalıların doktor ücretleri, laboratuvar giderleri, muayene ücretleri, ilaç masrafları ve cerrahi müdahaleler gibi sağlık ödemelerinin karşılanmasını sağlıyor.

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası, farklı sigorta şirketlerindeki poliçelerde benzer teminatlar, teminat içerikleri ve limitler uygulanmaktadır. Bu nedenle poliçe seçiminde en doğru ve güvenilir sigorta şirketinin tercih edilmesi çok büyük önem taşımaktadır.
Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi