OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Genel sağlık sigortası kapsamında yapılan son düzenlemeler kapsamında, sağlık hizmetlerinden faydalanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları devletin sunduğu hizmet neticesinde özel hastanelerden de hizmet alabiliyor. Ancak özel hastanelerden hizmet almak isteyen kişiler, hem devletin karşıladığı bedelin dışında kalan tutarı hem de SGK katılım bedelini ödemek durumunda kalıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortaları, sigortalıları hastane ücretini ödemeden sadece SGK katılım ücretini ödeyerek hizmet alabilmesi için tasarlanan sağlık sigortası ürünleridir.

Örneğin, devletin karşıladığı tutar dışında kalan hastane ücreti 100 TL olsun ve 15 TL SGK katılım ücreti düşünün. Tamamlayıcı sağlık sigortaları sayesinde sadece 15 TL’lik katılım ücretini ödeyerek muayene olabilir ve her türlü testi yaptırabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda yatarak ya da dilerseniz yatarak ve ayakta olmak üzere iki çeşit güvence alabilirsiniz. Yatarak güvence isteyen sigortalılar, poliçenin başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan sağlık sorunlarında dahili ve cerrahi yatışlar, hayati bir tehlike ile ilgili olan acil durum giderleri ve küçük müdahaleler karşılanır.

Hem yatarak hem de ayakta tedavi güvencesi istiyorsanız tıbbi olarak yapılan müdahalelere ek olarak doktor muayenesi, radyoloji, tahlil gibi ayakta tedaviler de birlikte karşılanır. Yıl içerisinde 9 adet muayene hakkınız bulunmaktadır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi