Konut Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Konut Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Konut Sigortası
Konut sigortası, ikamet ettiğimiz konutlarımızı ya da yazlık evlerimizi birçok riske karşı teminat altına almamızı sağlayan sigorta planlarıdır. Konut sigortası poliçeleri ile ödeyeceğimiz primler karşılığında konutlarımızı deprem, sel, terör, yangın, hırsızlık, dahili su, fırtına, vb. risklere karşı güvence altına alabiliriz ve bu risklerin gerçekleştiği durumlarda maddi kaybımızı ortadan kaldırabiliriz.

Konut sigortalarında primler hesaplanırken, konutun bulunduğu şehir, bölge, mahalle, konutun yaşı, büyüklüğü gibi kriterler değerlendirilir. Siz de konut sigortası priminizi öğrenmek isterseniz aşağıdaki başvuru formunu doldurabilir ya da Online Poliçem Destek Hattını arayabilirsiniz.
0850 420 30 40
 
TEKLİF AL

Boya Badana Teminatı

Konut sigortaları içerisinde yer alan boya badana teminatı ile kiracılar sigortalı ev için yaptıkları masrafları teminat altına alabilirler. Teminat kapsamına giren hasarlar olarak boya, badana, duvar kağıdı yenilemeleri, parke ve döşeme bakımı ve cilası gibi masraflar gösterilebilir. Bu masraflar poliçede belirlenen teminat kapsamına dahil edilir.
Detaylı Bilgi

Kıymetli Eşya

Konut sigortası planı satın alarak evinizi güvence altına alırken, evinizde bulunan değerli eşyalarınız için ayrı teminatlara sahip olabilirsiniz. Evinizde bulunan antika eşyalar, kıymetli madenler, sanat eserleri, tablolar, halılar, kürkler, özel tasarımlar gibi eşyalarınızı poliçenize kıymetli eşya olarak belirtebilirsiniz. Böylece ödeyeceğiniz ek primler ile konut sigortası teminatına ek olarak kıymetli eşya teminatına da sahip olabilirsiniz.

Öte yandan, trafik sigortalarında olduğu gibi hasarsızlık indirimi konut sigortalarında prim ödemelerini düşüren bir özellik olarak değerlendirilebilir. Bir önceki poliçe döneminde eviniz için bir hasar ödemesi yapılmamış ise sigorta şirketine göre çeşitli oranlarda değişmekle birlikte hasarsızlık indiriminden faydalanabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

Konut Elektronik Cihaz Sigortası

Konut sigortaları ile ilgili teminat türlerinden bir tanesi de Konut Elektronik Cihaz Sigortası ürünleridir. Elektronik cihaz sigortası planları satın alan kiracı ve ev sahipleri, evlerinde bulunduğunu beyan ettikleri buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bilgisayar, kombi gibi önemli elektronik cihazları çeşitli risklere karşı güvence altına alabilirler. Bu risklerin başında ani elektrik akımı değişiklikleri, çarpma ve düşme gibi yaygın olarak rastlanabilecek arıza ve kazaları sayabiliriz.
Detaylı Bilgi

Su Hasarları


Kiracıların eşyaları ile ev sahiplerinin bina ve eşyaları, bina içi (tesisat hasarları, pencere ve çatılardan sızan yağmur ve kar sularının oluşturduğu hasarlar, fosseptik ve kanalizayon geri tepmesi) ve bina dışı (derelerin taşması, denizlerin kabarması ve yağmur sularının içeri girmesi) kaynaklı su hasarlarına karşı teminat altındadır.

Aile Destek Sigortası


Aile destek sigortaları sayesinde evinizin içerisinde yer alan ve poliçenizde beyan ettiğiniz eşyaları üçüncü şahısların verdiği hasarlara karşı güvence altına alır. Ayrıca aynı çatıyı paylaştığınız aile bireylerinin ev içerisinde karşılaşabileceği kaza riskleri teminatlandırılır.

Öte yandan ev sahiplerinin kira gelirleri konusunda yaşayabileceği maddi kayıplar Aile Destek Sigortası kapsamında teminatlara dahildir. Benzer şekilde kendi isteği dışında evinden taşınmak zorunda olan kiracıların harcamaları da Aile Destek Sigortası teminatlarına dahildir

Hırsızlık


Konut Sigortalarında yer alana hırsızlık teminatları ile evinizde olası bir hırsızlık nedeniyle uğrayacağınız maddi zarar sigorta poliçenizin teminat limitlerinden karşılanır.
Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi