Sorumluluk Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Sorumluluk Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Sorumluluk Sigortası
Bireyler, kontrolü dışında meydana gelen olaylara ve risklere karşı kendilerini güvence altına alma ihtiyacı hissederler. Riskleri en aza indirmek mümkün olsa da tamamen ortadan kaldırmak her zaman mümkün olamayabilir. Böyle durumlarda yapılacak en akıllıca iş oluşabilecek riski ve doğacak maddi kayıpları başkalarına devretmektir. Bu ihtiyaç neticesinde bu riskleri bir prim karşılğında devralacak sistemli organizasyonlar, farklı branşlarda sigorta ürünleri oluşturmuşlardır.

Sorumluluk sigortaları da yukarıda ifade edilen "genel tanım" içinde, sigortalının üçüncü şahıslara vereceği zararlar sonucu, karşılaşacağı tazminat taleplerini, sigorta şirketinin karşıladığı poliçeler olarak ifade edilebilir.
 
TEKLİF AL

Mesleki Sorumluluk Sigortası

sigorta acenteleri gibi meslekler serbest meslek kategorisindedir. Bir mesleği icra ederken yapılan bir hata sonucu üçüncü şahıslar zarar görebilir. Böyle bir durum söz konusu olmadan iş sahibi gerekli önlemi almış olmalıdır. Detaylı Bilgi

İşveren Sorumluluk Sigortası

İşveren Sorumluluk Sigortası, işletmenizde aniden meydana gelebilecek olan kazalara karşı işvereni güvence altına alır. Kaza sonucunda başlatılan hukuki süreçte yaptığınız sigorta sayesinde, kazaya uğrayan işçiler tarafından talep edilen tazminat karşılanmaktadır. Detaylı Bilgi

Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk

İşyeri sahipleri, işlerini yaptıkları zaman diliminde kendilerinden kaynaklı aniden ve beklenmedik bir şekilde, üçüncü kişilerin maddi ya da fiziki olarak zarar görmesi durumunda işyeri sahibini ve üçüncü kişileri güvence altına alan bir sigorta çeşididir.
Detaylı Bilgi

İşletme ve Ürün Sorumluluk

İşletme ve meslek sahipleri, işlerini icra ederken ortaya çıkan durumlar sonucunda, üçüncü bir kişinin canına ya da malına zarar gelmesi halinde bundan sorumlu olurlar. İşletme ve Ürün Sorumluluk Sigortası bu gibi durumlarda meydana gelen zararları güvence altına almaktadır. Detaylı Bilgi

Asansör Kazalarında Üçüncü Kişilere

İşyeri sahipleri, işyeri ile ilgili çalışmalar yaparken, bu sırada meydana gelen ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan kazalarda, üçüncü kişilerin mallarına ya da canlarına zarar gelmesi durumunda bu zararları teminat altına alan bir sigorta çeşididir.
Detaylı Bilgi

Tıbbi Kötü Uygulamaya

Sağlık, herkes için çok önemlidir. Sağlıklı yaşamak, insan hayatını sıkıntısız ve huzurla devam edebilmesi için önemli ve değerlidir. Kamu sağlık kuruluşları, özel sağlık kuruluşları ya da mesleklerini serbest olarak icra eden doktorların işlerini yaparken, beklenmedik bir durumda aniden meydana gelen durumlarda üçüncü kişilerin mallarına ve hatta canlarına zarar gelmesi durumunda, bu zararları güvence altına alan bir sigorta türüdür.
Detaylı Bilgi

Tamamlayıcı Hekim Sorumluluk Sigortası


Doktorların kamu veya özel sağlık kuruluşlarında ya da serbest olarak görevlerini icra ederken hastayı maddi ya da fiziki olarak zarara uğratması durumunda meydana gelen zararları güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Tamamlayıcı Hekim Sorumluluk Sigortası ile ortaya çıkan maddi ve fiziksel zararlar, poliçede yazılı olan sigorta tutarına göre esas alınmaktadır. Tamamlayıcı Hekim Sorumluluk Sigortası ile bir kaza nedeni ile hastaların tazminat talebi ve bu talebe bağlı yargılama giderleri gibi durumlar teminat altındadır.

Hekimlerin, meydana gelebilecek olan risk durumlarını, sonradan oluşabilecek kazaları ne derecede teminat altına alabileceği ile ilgili bilgiyi, sigorta şirketi ile görüşerek danışmanlık hizmeti alabilir.

Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk


Günümüzde AVM’lerde, özel hastanelerde, bankalarda, otoparklarda ve daha sayılabilecek birçok yer özel güvenlik tarafından korunmaya, güvenlik önlemleri alınmaya çalışılmaktadır.

Güvenlik önlemleri alındığı halde, çoğu zaman istenmeyen durumlar yaşanmakta ve özel güvenlik elemanları, güç kullanmak durumunda kaldığı anlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu gibi durumlarda özel güvenlik görevlisinin yapmış olduğu davranıştan, işletme sahibi sorumlu tutulmaktadır. Bu nedenle birçok tehlikeyi düşünerek, işletmelerin mali açıdan kendilerini teminat altına almaları, sonradan oluşabilecek sıkıntılara karşı zor durumda kalmamaları açısından son derece önemlidir.

Sizde hemen sigorta şirketlerinin Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk sigorta paketi hakkında bilgi almalı ve oluşabilecek tehlikeleri güvence altına almalısınız.

Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği


Kıyı tesisinde meydana gelen bir olay nedeniyle oluşan kaza ve bu kaza sonucunda üçüncü kişilerin ölmesi ya da yaralanması veya kaza ile mallarda meydana gelen zararlar teminat altına alınmaktadır.

Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği Sorumluluk Sigortası ile ölüm, sakatlık, tedavi giderleri, maddi hasar, temizleme masrafları ve atıkların taşınması ve yok edilmesi gibi teminatlar sunulmaktadır.

Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği Sorumluluk Sigortası kapsamı içinde olan ve olmayan durumlar hakkında geniş bilgi almak için sitemizin online mesajlaşma bölümünden sorularını iletebilir ya da doğrudan iletişim numarasını arayabilirsiniz.


Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi