Kasko Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Kasko Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Kasko Sigortası
KASKO Sigortası aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan bir sigortadır .

Kasko sigortası primleri sigortalanacak aracın markasına, modeline, poliçe teminatlarına ve sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Teklif primlerini öğrenmek için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz...
 
TEKLİF AL

Elektrikli Araç Sigortası

Sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir dünya için elektrikli/hibrit araçlarınız Türkiye’nin Sigortası Anadolu Sigorta güvencesi altında.
Kullanım tipi hususi otomobil ve kamyonet panel/glass van olan araçlar için düzenlenen Elektrikli Araç Sigortası’nda Elektrik Motorlu ve Pil ile Çalışan Araç Klozu ile araç pilleri teminat altına alınıyor.
Detaylı Bilgi

Enflasyona Karşı Tam Koruma

Aracınıza sigorta yaptırdınız ve bu sigorta süresi içerisinde enflasyon sebebi ile aracınız değerinden dolayı artış görüldü. İşte bu artışlar poliçenizde belirtilerek, bir kaza durumunda meydana gelen hasar sonucu yapılan ödemeler, enflasyon oranı üzerinden değerlendirilir. Detaylı Bilgi

Özel ve Değerli Eşyalara Koruma

Size ait olan aracınızda bulunan özel ve değerli eşyalarınız ( mücevherat, para, cep telefonu, taşınabilir bilgisayar vb hariç) aracınız ile birlikte güvence altına alınır. Ayrıca bununla birlikte mesleğiniz ile ilgili evraklarınız, dosyalarınız ve kişisel eşyalarınız da güvence altında. Arabanıza zarar verilerek eşyalarınızın çalınması durumunda ek prim alınmadan özel ve değerli eşyaları koruma teminatınız devreye girer. Detaylı Bilgi

Hasarsızlık Koruma
Aracınız ile kaza yaptığınızda, aracınızın hasar görmesi durumunda hasarsızlık koruma teminatınız var ise hasarsızlık indirim hakkınız kaybolmaz.Ancak bu teminat alınırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Poliçenin ne zaman yapıldığı, poliçe dönemi içinde kaç kez hasar tazminat talebinde bulunulduğu, aracın kullanım şekli gibi durumlar önem taşımaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0850 420 30 40 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı Servis İstasyonlar


Araç ile yaşanan sıkıntılar, hasarların onarılması sigortalı için zaman harcanan ve sıkıntılı durumlardır. Kasko poliçenizi yaptırdığınızda sigorta şirketi sizi için aracınızın güvenli olarak ve uygun koşulda onarılması için yetkili servislerle anlaşırlar. Aracınızın hasara uğraması durumunda siz hiç yorulmadan sigorta şirketiniz aracınız için gereken her şeyin yapılmasını sağlar.

Sigorta poliçesinin kapsamında olan durumlara ve limitlere göre değişmek üzere, aracın anlaşmalı araç servislerinde yapılacak olan tamir masrafları sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

Sigortalının anlaşmalı servisler dışında aracını istediği servise götürüp onarma hakkı vardır. Ancak aracınızın güvenliği için ve oluşan hasarın çok fazla cep yakmaması adına anlaşmalı servisleri tercih etmenizde yarar vardır.

Hasarsızlık İndirimi


Aracınıza yapacağınız trafik sigortası ve kaskonun geçerlilik süresi, sigorta yaptırdığınız tarihten itibaren 1 yıldır. Aracınız ile 1 yıl boyunca kaza yapmamanız durumunda bir sonraki yıl belirlenen miktarda sigorta primlerinde indirim yapılır.

Bir kazadan sonra oluşan hasarı sigorta şirketiniz değil de, sigorta şirketinizden tazminat talep etmeden siz karşılarsanız kasko bozulmamış olur ve bir sonraki yılda hasarsızlık indiriminden faydalanmış olursunuz.
Hasarsızlık indirimi il ilgili ayrıntılı bilgi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi