OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Doğum Sigortası

Sağlık sigortaları içerisinde yer en önemli türlerinden olan doğum sigortası, bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin bu uzun süreçte doğumla ilgili harcamalarını teminat altına almalarını sağlar. Anne adaylarının doğum öncesinde, doğum anında ve doğum sonrasındaki hastane giderlerine belirlenen limitler/oranlar çerçevesinde katkı yapan doğum sigortaları, sağlıklı ve sorunsuz doğum için çiftlerin en büyük destekçisidir.

Anne adayının hamilelik süreci ve bu süreçte yapılması gereken kontroller, normal ya da sezaryenle doğum ile ilgili hastane masraflarını içermektedir. Aynı zamanda doğum anında anne ve bebeğin sağlığını tehdit altına sokacak durumlar da sigorta teminatı içerisindedir.

Anne ve baba olma yolunda çiftlerin, ekonomik açıdan endişelerini ortadan kaldıran doğum sigortalarında en önemli husus yaptırılacağı dönemin iyi belirlenmesidir. Bazı sigorta şirketleri anne adayının doğum sigortasının 6 ay öncesinde satın alınmış olmasını talep ederken, bazı poliçelerde ise bu süre 1 yılı bulabiliyor. O nedenle satın alınacak doğum sigortası planlarında mutlaka bir sigorta uzmanından hizmet alınması ve sürecin birlikte yürütülmesi çok büyük önem taşımaktadır.
Doğum Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi