Finansal Sigortalar | Https://www.onlinepolicem.com
Finansal Sigortalar

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Finansal Sigortalar
Online Poliçem Sigorta, sigorta ürünlerine ihtiyaç duyan herkese hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu amaçla birçok sigorta branşında ürünleri bünyesinde barındıran Online Poliçem'in hizmet alanlarından birisi de finansal sigorta ürünleridir. Bireysel ya da kurumsal olarak finansal işlemlerinizden doğacak riskleri güvence altına almak isteyen herkes için sigorta planları konusunda yardımcı oluyoruz.

Tek yapmanız gereken Online Poliçem danışmanları ile iletişime geçmeniz. 0850 420 30 40
 
TEKLİF AL

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Dijital teknoloji kurumsal ve sosyal hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldiği için siber riskler de bu teknolojilerin hızına paralel olarak yaygınlaşmaya devam etmektedir. Detaylı Bilgi

Halka Arz Sigortaları

Halka Arz Sorumluluk Sigortaları, şirketlerin gün gün yapmış oldukları büyüme stratejileri ve yeni yatırım planları gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu plan ve stratejiler yoğun bir çalışma aşamasından geçmektedir.
Detaylı Bilgi

Alacak Sigortaları

Alacak sigortası, küçük ölçekli şirketlerden büyük ölçekli şirketlere ve çok uluslu şirketlere kadar geniş bir kapsamı ele almaktadır. Ticari olarak yaptığınız işteki borçlarınızın ödenmeme durumuna karşı alacak sigortası sizi korur. Detaylı Bilgi

Veri Koruma Sigortası

CyberEdge, bir veri koruma sigortasıdır. Elektronik veriler, ağ güvenirliği, kurumsal itibar gibi, siber risklerin yaratmış olduğu durumlara karşı sigortalıyı güvence altına almaktadır. Detaylı Bilgi

Adam Kaçırma, Fidye ve Şantaj

İş hayatında, değişen piyasa koşullarında karmaşık riskler bulunmaktadır. Adam kaçırma, fidye ve şantaj sigortası ile onlinepolicem.com fark yaratan uzmanlığı ile hem kurumsal hem de bireysel müşterilerin risklerini yöneterek güvence altına almaktadır. Detaylı Bilgi

Yönetici Sorumluluk Sigortası

Şirket ve ortaklarının, yöneticilerin, yönetim kurulu üyelerinin iş hayatında görevlerini yaparken, yapabilecekleri hata ya da ihmaller sonucu ortaya çıkabilecek olan tazminat talepleri ve dava ile ilgili masrafları güvence altına alır.
Detaylı Bilgi

Hukuksal Koruma Sigortaları

Bu ürünümüz ile kişilerin karşılaştıkları uyuşmazlık ortamında haklarını aramak veya savunmak için yapmak zorunda oldukları tüm yasal masrafların karşılıyoruz. Detaylı Bilgi

İhracat Kredi Sigortası


Bu ürün ticari anlamdaki riskleri kapsamaktadır. Türkiye’den yurt dışına mal satışında bulunan bir ihracatçının alacağı, İhracat Kredi Sigortası tarafından güvence altına alınmaktadır. Ayrıca sadece dış piyasada değil, iç piyasada da yapılan satışlar güvence altına alınmaktadır.

Bu sigortanın genel şartları ve ödeme ile ilgili ayrıntılı bilgi için sayfamızdaki iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı destek hattı ile sorularınızın cevabını en hızlı şekilde alabilirsiniz.

Online Finansal Sigorta


Online olarak finansal sigorta teklifi almak, size birçok seçeneği bir arada bulmanıza yardımcı olur. Online finansal sigorta teklifi için tüm ödeme seçenekleri hakkında bilgi alma ve karşılaştırma yapma şansı bulabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz sigorta şirketi ile gönül rahatlığıyla çalışabilir ve online olarak 7/24 hizmet alabilirsiniz. Ayrıca konusunda uzman kişilerden danışma hizmeti alabilir, sayfanın online mesajlaşma kısmından sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Yurtiçi Kredi Sigortası


Yurtiçi Kredi Sigortası ile yurtiçinde satışı yapılacak olan malların, satış işleminden sonra satıcının yani sigortalının uğrayacağı maddi zararları güvence altına almaktadır.

Borçlu olan firmanın iflası durumunda borcunu ödeyememesi ve iş yerini boşaltması, hakkında yapılan icra takibinin sonuçsuz kalması gibi birçok durum poliçede belirtilerek mal ve hizmet satışından kaynaklanan zararlar güvence altına alınmaktadır.


Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi