OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Kurumsal Sağlık Sigortası

Çalışanların giderek daha değerli hale geldiği iş dünyasında kurumsal şirketlerin en büyük öncelikleri arasında çalışan memnuniyeti geliyor. Bu memnuniyeti sağlarken, çalışma koşullarının iyileştirilmesi kadar personelin iş dışındaki temel ihtiyaçlarının en etkin bir şekilde giderilmesi de büyük önem arz ediyor.

Şirket çalışanlarının sağlık harcamalarından doğabilecek risklerin teminat altına alındığı özel sağlık sigortaları, artık birçok şirketin insan kaynakları birimince çalışanlarına sunulan hizmet olarak ön plana çıkıyor. Sigorta şirketlerinin Kurumsal Sağlık Sigortası’nı yapabilmesi için işverenin en az 35 kişilik çalışanı olmasını istemektedir. Bu çalışanların yaş aralığı ise 18 ile 64 olmalıdır. Ayrıca bu sigortada sadece çalışanlara değil çalışanların ailelerine de yani eşine ve çocuğuna da sağlık sigortası hizmeti verilmektedir.

Kurumsal Sağlık Sigortalarında, çalışanlara için sadece yatarak tedavi güvencesi sunan poliçeler hazırlanabileceği gibi kapsam genişleterek ayakta tedavi teminatı, ülke dışında yatarak ve ayakta tedavi teminatı, diş ve göz teminatı gibi birçok hizmet de eklenebilir. Ayrıca çalışanların aileleri için grup sağlık sigortasından yararlanabilir.
Kurumsal  Sağlık Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi