OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Bebek Sağlık Sigortası

Türk Sigortacılık Mevzuatına göre, 18-65 yaş aralığındaki bireyler sağlık sigortası hizmetinde faydalanabilirken, 18 yaş altındaki çocuklar ise anne babalarının sağlık poliçeleri üzerinden teminatlandırılır. Bebek sağlığı sigortalarında en önemli husus, bazı ürünlerde anne veya babanın en az birinin sigortalı olması koşulu aranırken, bazı ürünlerde ise anne ve babanın sigortalı olma zorunluluğu yoktur. Sigorta planı satın alınırken bu konu hakkında yeterinde bilgi sahibi olmak çok önemlidir.

Yeni doğan bebekler için hazırlanmış olan sigorta planları için sektörde hizmet veren şirketlerin her biri farklı bir isim vermektedir. Yeni doğan sigortası, Hoş geldin Bebek Sigortası bu isimlerin başlıcalarıdır.

Doğum süreci sonrasında bebeğin sağlığı adına yapılan tüm harcamaları teminat altına alınırken bebek sağlığı sigortası için birçok seçenek bulunmaktadır. En doğru olanı seçmek ise uzman yardımı gerektiriyor. Bebeğinizin sağlığı adına en doğru yatırımı yapmak için Online Poliçem Sigorta danışmanlarından yardım alabilirsiniz.
Bebek Sağlık Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi