OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Modüler Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortaları, genel olarak birçok ihtiyaca cevap verebilmek adına tasarlanmış planlar olmasına karşın, sayısız seçenek içerisinden seçim yapabilme avantajı ile bütçemize daha uygun hale getirilebilir. Bu sayede her sigortalı kendi ihtiyacını belirleyebileceği gibi, poliçenin bazı özelliklerden daha fazla yararlanmak adına limitlerini artırabilir, ihtiyacı olmayacağını düşündüğü limitlerini düşürebilir ya da tamamen kapsam dışı bırakabilir. Böylece sağlık sigortası sahibi olan her sigortalı kendisine en özel poliçeyi oluşturabilir.

En önemli avantajı ise primlerini bütçesine daha uygun hale getirebilir ve kullanmayacağı limitler için gereksiz yere prim ödememiş olur.

Her sağlık sigortası içinde yer alan ürüne özgü modüller içerisinden hizmet alınabilecek anlaşmalı sağlık kurumları, yurt dışı teminatı, check up, kozmetik (saç ekimi, burun estetiği, yağ aldırma vb.) , diş, göz, estetik (diyetisyen, botoks, dolgu vb.) gibi özellikleri poliçenize ekleyebilir ya da çıkarabilir, istediğiniz limitleri belirleyebilirsiniz.
Modüler Sağlık Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi