Mühendislik Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Mühendislik Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Mühendislik Sigortası
Her türlü sigorta ürünü ihtiyacınızı gidermeyi hedefleyen Online Poliçem, çeşitli mühendislik sigortaları ile de hizmet vermektedir. Sigortalıların ihtiyaçlarını en etkin ve doğru yöntemlerle tespit eden Online Poliçem, mühendislik alanındaki ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda...
 
TEKLİF AL

İnşaat All Risks Sigortası

Bina, yol, köprü, fabrika, hastane, baraj ve buna benzer inşaat faaliyetleri esnasında meydana gelen can ve mal kaybının ortaya çıktığı risk durumları için İnşaat All Risk Sigortası, başınıza gelecek her türlü tehlikeyi düşünür. Deprem, sel, fırtına, toprak kayması ve çökmesi, hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs, yangın, yıldırım, hava ve kara taşıtlarının çarpması gibi birçok durum eni ve beklenmedik olarak ortaya çıkmak şartı ile teminat altına alınır. Detaylı Bilgi

Montaj All Risks Sigortası

Montaj All Risk Sigortası, montaj projesinin gerçekleştirilmesi sırasında, o ana kadar yapılan işler ve işin devamında şantiye sahasında bulunan malzemelerin, montaj ekipmanlarının, iş makinelerinin başına gelebilecek olan ani ve beklenmedik durumları kapsar.
Detaylı Bilgi

Makine Kırılması Sigortası

İmal edilen ve deneme süresi tamamlanmış olan makinelerin motorlarının, pompalarının hava kompresörlerinin çalışma anında hasara uğraması ya da makinelerin yerinin değiştirilirken, temizlenirken zarar görmesi nedeni ile teminat altına alınan sigorta çeşididir.
Detaylı Bilgi

Elektronik Cihaz Sigortası


Günümüzde elektronik cihazlar hayatımızın bir parçası olmuş durumda. İş yerlerinde, evde, hastanelerde, bürolarda kullanılan bu aletler aniden ve beklenmedik bir şekilde bozulabilir. Elektronik cihazların bozulması işyerlerinde bütün işlerin durmasına ve maddi olarak zarara uğramanıza neden olabilir.

İşletmenizdeki bütün elektronik cihazlar, montaj ve deneme süreleri tamamlandıktan sonra teminat altına alınmaktadır.

İşletmedeki personelin ve üçüncü kişilerin ihmali ya da hatası, hırsızlık, hırsızlığa teşebbüs, kavrulma, kararma, duman ve isten meydana gelebilecek maddi zararlar ve bunun gibi birçok durum teminat altına alınır.

Sigortacınız ile görüşerek isteğe bağlı olarak ek teminatlarla Elektronik Cihaz Sigortası yaptırabilirsiniz.

Online Mühendislik Sigortası


Online mühendislik sigortası teklifi almak, tek seferde birçok seçeneği bir arada görmenizi sağlar ve tek tuşla sigorta şirketleri 7/24 hizmetinizde olur.

Online mühendislik sigortası için araştırma yaptığınızda, sigorta şirketlerinin tekliflerini ve ödeme kolaylığını karşılaştırma şansı bulabilirsiniz. Bu karşılaştırmadan sonra hangi sigorta şirketi ile çalışacağınıza rahatlıkla karar verebilirsiniz. En iyi sigorta şirketlerinin karşılaştırmasını hiç yorulmadan 5 dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Ayrıca kararsızlık yaşayan müşteriler online mühendislik sigortası teklifine istedikleri sayfadan bakabilir, iletişim numarasını arayarak bu konuda uzman kişilerden bilgi alabilir ya da sayfanın online mesajlaşma bölümünden de konuşarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Bina Tamamlama Sigortası


İnşaat firmaları daha önce proje hazırladıklarında birebir ölçeklerle maketler hazırlar ve satışa sunarlardı. Müşterilerde bu maketlerden yola çıkarak alacakları evin konumunu daha belirgin olarak görebiliyorlardı. İnşaat şirketleri projeye başlamadan maketten satış gerçekleştirmekteydiler. Ancak daha sonra inşaat şirketinin iflası durumunda müşteri mağdur olabilmekteydi. Bu gibi durumları önlemek için Bina Tamamlama Sigortası yapılması artık zorunlu hale gelmiştir. Artık müşterilerin mağdur olmaması için, inşaat ruhsatı alınmadan, sadece maketle konut satılamayacaktır.

İnşaat firmaları yapılacak konut sayısı 30’un üzerinde olduğu zaman Bina Tamamlama Sigortası yaptırmak zorundadır.

Bina Tamamlama Sigortası, firmanın iflas etmesi, gerçek satıcının ölmesi, projenin tamamlanamaması durumunda güvence sağlanmaktadır.

Sigorta kapsamındaki ve teminat dışındaki tüm durumlar için sigorta şirketi ile görüşebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi