Havacılık Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Havacılık Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Havacılık Sigortası
Havacılık sigortaları, uçak, helikopter gibi çeşitli hava taşıtları ile yapılan seyahatlerde kişilerin canlarını ve taşınan mallarda oluşabilecek maddi hasarları güvence altına alan sigorta planlarıdır. Güvence altına alınan riskleri insan hayatı, nakliye eşyaları, hava aracının kendisine gelebilecek zararlar olarak sıralayabiliriz.
 
TEKLİF AL

Yolcu Sorumluluk Sigortaları

Günümüzde havayolu ile yolculuk yapmak otobüs yolculuğundan daha fazla tercih edilmektedir. Acil durumlarda, kısa sürede istediğimiz yere ulaşmak, kolaylıkla bir yerden bir yere gidebilmek bunun sebepleri arasındadır. Yolcu Sorumluluk Sigortası, biletli yolcuların uçak seyahati sırasında ölüm, yaralanma ya da herhangi bir kaza sonucunda meydana gelen olumsuz durumların karşılanmasına yönelik bir sigorta türüdür. Detaylı Bilgi

Yük ve Posta Sorumluluk Sigortası

Havacılık sigortası kapsamında olan yük ve posta sorumluluk sigortası, malların uçakta taşınması esnasında oluşabilecek zararları güvence altına almaktadır. Detaylı Bilgi

Pilotlar İçin Lisans Kaybı

Uçuş sırasında bir pilotun bedensel olarak zarar görmesi halinde, uçuş lisansı ve geçerlilik belgesi olan pilotun bu lisansı kullanamaması durumunu güvence altına alan bir sigorta türüdür. Detaylı Bilgi

Hava Taşıtları Tekne Sigortaları


Hava aracının durağan halde veya pist üzerinde hareket ettiği anda ya da uçuş esnasında meydana gelen hasarları teminat altına almaktadır.

Ayrıca hava aracına bir kaza durumunda, gövdeye takılı halde bulunan motora ve uçak ya da helikopterin diğer parçalarında meydana gelebilecek hasarlar güvence altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra ek prim ödeyerek uçağın diğer parçaları da teminat altına alınabilir.

Hava taşıtları tekne sigortasının, genel şartları ve kapsam dışı olan durumları öğrenmek için, onlinepolicem.com sayfamızdaki iletişim numarasından bize ulaşabilir ya da canlı destek hattına sorularınızı sorabilir, kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Havalimanı İşleticisi Sorumluluk Sigortaları


Havalimanı işletmecileri ve sahipleri, özel, yerel, devlet idarelerinin işletmesinden kaynaklı olarak uçaktaki yolcuların, uçakların ya da üçüncü kişilerin fiziksel ve maddi zararlarını teminat altına almaktadır.

Havalimanında görev esnasında, kontrol kulesinden verilen yanlış ya da şaşırtıcı talimatların verdiği zararlar ile uçaklara yapılan çeşitli servislerden kaynaklı fiziksel ve maddi zararları içermektedir. Bu sigortanın kapsamlı olarak genel şartlarını ve kapsam dışı bırakılan durumları profesyonel danışma hizmeti alarak ve bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Hava Taşıtları Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk SigortalarıHava taşıtları sadece yolcu taşıma işlemi değil, taşımacılık faaliyetleri de göstermektedir. Hava taşıtının kullanım esnasında oluşabilecek aksaklıkların giderilmesi Hava Taşıtları Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Yolculuk esnasında hava akımından kaynaklı yaşanan sarsıntılardan dolayı eşyaların zarar görmesi durumunda Hava Taşıtları Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası maddi ve manevi olarak ter türlü zararı karşılayacaktır.
Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi