OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Ayakta Tedavi Teminatı

Sağlık sigortalarında en sık tercih edilen teminat türlerinden olan ayakta tedavi teminatında doktor muayeneleri, ilaç başta olmak üzere tanı, fizik tedavi TTB Asgari Ücret Tarifesi’nde tek başına birimi 150 birimden aşağı olan küçük ameliyatları kapsam dahilindedir.

Küçük ameliyatlar olarak kırıklara alçı uygulanması, derideki yaraların dikişi, gözden yabancı cisim çıkarılması vb. müdahalelerden bahsedebiliriz. Ayrıca, 24 saati geçmeyen tedavi süreleri, müşahade süreçlerindeki sağlık harcamaları ayakta tedavi teminatının içerisindedir.

Ayakta tedavi teminatı sağlık sigortası poliçelerinde tek başına planlara dahil edilemez, yatarak tedavi teminatı ile birlikte satın alınması gerekir. Bir hastalık şüphesiyle hastanede muayene olduktan sonra hastanın hastanede yatması gerekiyorsa yatarak tedavi teminatı kullanılır. Böylece sigorta şirketi anlaşma sınırları içerisinde masrafları karşılar. Ameliyat giderleri, yoğun bakım giderleri, ameliyat malzemeleri gibi durumları içermektedir.

Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için Online Poliçem Sigorta uzmanlarına danışabilirsiniz.
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi