İşyeri Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
İşyeri Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
İşyeri Sigortası
İşyeri sigortaları hayatınızı sürdürebilmek adına gelir elde ettiğiniz işyerlerinizi güvence altına alan planlardır. İşyeri paket sigortalarında işyerinizin bulunduğu bina, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, bir araya getirilmiş otomatik teminatlar ile maddi hasarlara karşı korur.

Satın almış olduğunu işyeri sigortası ürünüde göre değişmekle birlikte, işyerleriniz piyasadaki olumsuz gelişmeler ve ekonomik krizlerin yanı sıra çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, hasarlar ve kazalar karşısında sermayenizi koruma altına alır. Bu açıdan değerlendirildiğinde işyerleriniz için sigorta güvencesini, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanaklarından biri olarak sayabiliriz.
 
TEKLİF AL

İş Yeri Paket Sigortası

Kendinize bir iş yeri açtınız. Bu iş yeri bir kafe, dekorasyon dükkanı, restoran, bir eczane ya da avukatlık bürosu olabilir. Aklınıza gelen el emeği ve sermaye koyduğunuz her türlü iş yeri, bazı sebepler nedeni ile bir anda yok olabilir.
Detaylı Bilgi

KOBİ Paket Sigortası

Büyük hayallerle bir iş yeri açtınız ve bu iş yerinde bazı sebeplerden dolayı her şey yolunda gitmeyebilir. Sahip olduğunuz her şeyi, işletmenizi bir anda kaybedebilirsiniz. Detaylı Bilgi

Market Paket Sigortası

Market Paket Sigortası, toplu alışveriş yerleri, bakkal, market ve süpermarket gibi yerleri kaza, yangın, can ve mal kaybı gibi durumlara karşı güvence altına alır. Bu işletmelerde bulunan demirbaş, makine, kasa gibi eşyalar, bina ve camlar sigorta kapsamına girerek teminat altına alınmaktadır. Ayrıca bu sigorta iş yerinizde çalışan personeli de korumaktadır.
Detaylı Bilgi

AVM Paket Sigortası

Alış veriş merkezleri kafe, restoran, fast food, giyim, çocuklar için oyun alanları, otoparklar, sinema, tiyatro, konser gibi birçok işletme ve etkinliklerin bir arada bulunduğu yerdir. Alış veriş merkezlerinde her türlü ihtiyacın tek bir yerde toplanması insanlar için cazip bir durumdur. Çok fazla talep gören alışveriş merkezlerinde, çok fazla tehlike bir arada olabilmektedir Detaylı Bilgi

Eğitim Kurumları Paket Sigortası

Eğitim kurumları, öğrencilerin geleceğini şekillendirmek, uygun şartlarda eğitim almalarını sağlayabilmek için çalışmalar yapmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren özel okullar ve devlet okulları, eğitimin sürdürebilmesi için öğrencilere destek olmalıdırlar. Ayrıca bu kurumlar fiziki şartları itibariyle birçok eşyayı ve koşulları bir arada bulundurmaktadır.
Detaylı Bilgi

Turistik Tesis Paket Sigortası

Zamanının çoğunu çalışarak geçiren birçok kişi tatil planları yaparak, dinleneceği zamanı dört gözle bekler. Turistik oteller, tatil köyü, motel gibi yerlerde hizmet veren kişilerde yıl boyunca bu mekanlarda 7/24 çalışmaktadır.
Turistik yerlerdeki mekanların içinde bulunan demirbaş, emanete bırakılan eşyaların, kasaların yanı sıra toplu olarak aynı yerde tatil yapan insanların hangi risk durumları içerisinde olabileceği de otel sahipleri tarafından düşünülmelidir.
Detaylı Bilgi

Gıda Paket Sigortası


Restoran, pastane, pizzacı, market ya da bakkal sahibi olabilirsiniz. Sattığınız ürünler, muhafaza edilen yerde ısı değişimine bağlı olarak bozulabilir.

Buzdolabında olması gereken bir gıda, buzdolabının bozulması durumunda uzun süre fark edilmeden kaldığında ya da soğutucunuzun camı kırılmış ve yeteri kadar soğuma yapamadığı durumlarda gıda bozulması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra nakliye sırasında uzun süre açıkta kalan gıdalar ya da ambalajlama sırasında yapılan bir hata gıda bozulmasının nedenlerindendir.

Gıda üzerine açtığınız bir işletmeniz varsa gıda bozulmasının başınıza bir sürü dert açacağını tahmin edebilirsiniz. İşte bu nedenle Gıda Paket Sigortasının sizlere sunmuş olduğu teminatlardan faydalanmalısınız. Bunun için sigorta şirketi ile görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Eczane Paket Sigortası


Eczanenizde yaşanabilecek sorunlar sizin için risk oluşturabilir. Eczane Paket Sigortası yaptırarak eczanenizde meydana gelebilecek olan yangın, su hasarı, yer kayması, kötü niyetli hareketler, hırsızlık gibi birçok sorunu teminat altına alabilmeniz mümkündür.

Bina değeri, dekorasyon (aydınlatma ve sabit dolaplar), demirbaş (muhasebe kaydı), emtia (ilaç+ıtriyat +depocu fiyat+ KDV), reçete, elektronik cihaz (bilgisayar ve klima gibi), cam kırılması, eczanenizde var olan güvenlik önlemleri teminat altına alınabilecek durumlardır.

Ayrıca eczanenize gelen 3. şahıslar ve hastalar da risk altındadır. Sigorta şirketi ile görüşerek teminat altına alabileceğiniz tüm durumlar hakkında bilgi alabilir, vakit kaybetmeden Eczane Paket Sigortası yaptırabilirsiniz.

Akaryakıt Servis İstasyonları Sigortası


Akaryakıt istasyonu, her gün yüzlerce taşıtın uğrak yeri olmakla birlikte, akaryakıt istasyon binaları, istasyon alanını örten kanopi, pompa ve akaryakıt tankları, stokta bulunan akaryakıt, satış mağazasında bulunan her türlü eşya ve gıdalar, para ve önemli evraklar, üçüncü şahısların fiziki ve maddi zararları, makineler, elektronik cihazlar akaryakıt istasyonlarındaki risk durumları içerisindedir.

Ayrıca servis istasyonları bünyesindeki motel, AVM, kafeterya gibi tesislerin aniden meydana gelen doğal afet ya da iş durması gibi durumlarda meydana gelen maddi zararlar teminat altına alınmaktadır.

Akaryakıt Servis İstasyonu Sigortası bütün bunları teminat altına alan sigorta paketidir. Detaylı bilgi için sayfamızdaki iletişim numarasını arayarak bu konuda uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.
Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi