Trafik Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Trafik Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Trafik Sigortası
Trafik Sigortası; Motorlu aracın işletilmesi sırasında, üçüncü şahısların ölümü, yaralanması ve maddi zararlara sebebiyet verilmesi halinde, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.

Zorunlu trafik sigortası teminat ve limitleri aynı olmakla birlikte, primleri sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Trafik sigortası primlerini öğrenmek için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz…
 
TEKLİF AL

Artan Mali Sorumluluk Sigortası

Artan Mali Sorumluluk Sigortası ile hem kendinizi hem çalışanlarınızı ve onların aile çevresini, üçüncü şahısların uğrayacağı maddi ve fiziki zararlar teminat altına alınır.
Motorlu bir aracın kullanımı sırasında bir kişinin yaralanmasına ya da ölmesine sebebiyet verildiği zaman bu durumdan araç sahibi sorumlu tutulur.
Detaylı Bilgi

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta, sürücünün, yolcuların ve muavinin bir kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi teminatları sağlar. Detaylı Bilgi

Yeşil Kart Sigortası

Bu ürünümüz ile aracınızın, yurt dışında kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne; yaralanmasına veya maddi zarara uğranmasına sebebiyet vermesi durumuna karşı teminat alabilirsiniz. Sigorta, Yeşil Kart’ın arkasında belirtilmiş olan üye ülkelerin trafik kanunlarına göre sizi hasar veya kaza durumunda güvene altına alır. Detaylı Bilgi

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası


Bu sigorta, sürücünün, yolcuların ve muavinin bir kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi teminatları sağlar.4

Servis Araçları Ferdi Kaza sigortası


Bu sigorta servis araçlarıyla taşınan personeller, öğrenciler ve görevliler için kaza ve deprem sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masraflarını karşılar.

Oto Arıza Sigortası


Bu ürünümüzle, Anadolu Sigorta’dan Kasko Sigortası yapılmış olan aracınızı, mekanik ve elektriksel arızalara karşı da teminat altına alabilirsiniz. 5 yıldan yeni araçların mekanik ve elektrik aksamlarının durması ve fonksiyonlarını yitirmesi durumunda bakım ve onarım masrafları Oto Arıza Sigortası kapsamında karşılanır.
Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi