Nakliyat Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Nakliyat Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Nakliyat Sigortası
Nakliyat sigortası planları, kara, hava veya deniz yolu ile ülke içinde ya da uluslararası taşınan ticari malları, yaşanabilecek maddi hasarlara karşı güvence altına alan sigorta ürünleridir. Herhangi bir kaza ya da çeşitli risklere karşı malların fiziken zarar görmesi ya da tamamen kullanılamaz hale gelmesinde doğacak maddi kayıp güvence altına alınır.

Kıymetli eşyaların taşınması sırasında sıkça kullanılan nakliyat sigortası ürünleri, hırsızlık ve gasp gibi risklere karşı da teminat altındadır.
 
TEKLİF AL

Tekne Sigortası

Tekneler karada ve denizde risk altında bulunmaktadır. Teknelerin uygun koşullar altında muhafaza edilmiş olmasına rağmen teknelerde meydana gelen arıza, doğal afetlerden dolayı yaşanacak maddi hasar, hırsızlık, korsan saldırıları, yangın, patlama teminat altına alınması gereken konular arasındadır.

Detaylı Bilgi

Kıymet Nakliyat Sigortası

Kıymet Nakliyat Sigortası, görevliler ya da posta yolu ile yapılan bir sevkiyat sırasında meydana gelen hasar, gasp, soygun ile kişinin değerli belge, çek, senet, altın, döviz gibi kıymetli eşyalarının tehlikeye girmesi durumunda, zarara uğramaması için güvence altına alınarak kişiyi birçok manevi ve maddi zarardan kurtaran bir sigorta türüdür. Detaylı Bilgi

Tekne Harp ve Grev Sigortası

Tekne, makine sigortası ile teminat harici bırakılan ve yük taşımacılığı yapan, ticari amaçla kullanılan bir tekne, grev, kargaşa gibi durumlar sonucu güvence altına alınmaktadır. Detaylı Bilgi

Online Tekne Sigortası


Nakliyat Aracısı Sorumluluk


Nakliye aracısının, sevkiyatın düzenlenmesi ve yapılan işler sırasında ortaya çıkabilecek olan kayıp ve hasarlar, poliçede belirtilen yasal sorumluluklar özel şartlar ve limitler doğrultusunda güvence altına alınmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi için randevu verin biz sizi arayalım. Onlinepolicem.com olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Online mesajlaşma bölümünden de sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Uluslararası Nakliyeci Sorumluluk Sigortası


Uluslararası karayolu eşya taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının, taşıma işlemi sırasında taşıyıcının, taşınan eşya sahibine karşı meydana gelebilecek olan yasal sorumluluklarını güvence altına alır.

Uluslararası Nakliyeci Sorumluluk Sigortası kapsamlı genel şartları, rizikonun gerçekleşmesi, tazminat, şikayet, bilgi ve talepler hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi