Seyahat Sigortası | Https://www.onlinepolicem.com
Seyahat Sigortası

TEKLİF AL
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Seyahat Sigortası
Seyahat sigortaları huzurlu ve konforlu bir seyahat geçirebilebilmeniz için çok önemli ihtiyaçlardan bir tanesidir. Gerek yurt içi, gerekse de yurt dışı seyahatlerde karşılaşabileceğiniz kaza ve hastalık gibi riskler başta olmak üzere valiz kaybı gibi özel durumlara karşı seyahat sigortaları sizleri güvence altına alır.

Seyahat sağlık sigortası primleri seyahat güzergahı ve seyahat süresine göre farklılık göstermektedir. Seyahat sigortası fiyatlarını öğrenmek için lütfen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz...
 
TEKLİF AL

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Bir tatil planlamasında vize isteyen ülkelerden birini seçebilirsiniz. Bu durumda vize başvurusu ile birlikte 30.000 Euro Teminatlı seyahat sigortası da yaptırmalısınız.
Detaylı Bilgi

Yurt içi Seyahat Sigortası

Yurt içinde yaşadığınız yer dışındaki illerde seyahatlerde karşılaşacağınız bagaj kaybı, acenteden kaynaklı sorunlar, tıbbi yardım, acil durum gibi teminatları içermektedir.
Teminat ve limitler poliçeye bağlı olarak değişiklik gösterir.
Detaylı Bilgi

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası, ani bir olay sonucunda kişilerin başına gelebilecek olan bedensel zararları güvence altına alır.
Bir kaza sonucunda meydana gelen ölüm, ölüm sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat güvencesi ile birlikte tek bir poliçe ile temin edilebilmektedir. Ferdi Kaza Sigortası yaptırarak ailenizi ve kendinizi aniden oluşan kazalara karşı güvence altına alırsınız.
Detaylı Bilgi

Yurtdışı Eğitim Sigortası


Yurt dışında eğitim görmeye karar verdiyseniz Yurt dışı Eğitim Sigortası yaptırmalısınız. Yurt dışı Eğitim Sigortası, eğitimini yurt dışında almak isteyen kişiler için hazırlamıştır.

Tıbbi tedavi teminatı, sigortalının seyahati ve nakli, sigortalının cenazesinin nakli, bagaj kaybı, yurt dışında nakit avans, sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması, sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile geri dönüş seyahati, Yurt dışı Eğitim Sigortası yaptırarak teminat altına alınan durumlardan sadece birkaçıdır.

Teminat ve limitler hazırlanan poliçeye göre farklılık göstermektedir. Ayrıca poliçe hem İngilizce hem de Türkçe olarak hazırlanmaktadır.

Güvenli Gelecek Sigortası


Güvenli Gelecek Sigortası ile çocuğunuzun geleceği garanti altına alınmaktadır. 18-65 yaş arası anne, baba ya da çocuğun eğitim masrafını üstlenen kişi Güvenli Gelecek Sigortası yaptırabilmektedir.

Sigortalının ani ve beklenmedik bir şekilde ölümü sonucunda ya da sakatlık durumunda çocuğun eğitim hayatına ara vermeden devam etmesi sağlanıyor. Bu gibi durumlarda çocuğa aylık tazminat ödenmesi yapılmaktadır. Ayrıca bu üründe deprem, sel, yanardağ püskürtmesi, yer kayması ve terör sonucunda oluşabilecek durumlar da teminat altına alınmaktadır. Bir de çocukların eğitimine önem verilmesi dolayısıyla her kesimin bütçesine uygun olarak ürün çıkarma çalışmaları yapılmaktadır.

seyahat1


Yurtdışı Seyahat Sigortasında seyahat edilecek yer;

* Avrupa ülkeleri seçildiğinde Schengen Anlaşması kapsamındaki ülkeler de dahil olmak üzere
tüm Avrupa ülkelerini,

* Dünya ülkeleri seçildiğinde Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerini
kapsamaktadır.
Sigorta Ürünü
Tc Kimlik No
E posta
Cep Telefonu
 
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi