OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk

İşyeri sahipleri, işlerini yaptıkları zaman diliminde kendilerinden kaynaklı aniden ve beklenmedik bir şekilde, üçüncü kişilerin maddi ya da fiziki olarak zarar görmesi durumunda işyeri sahibini ve üçüncü kişileri güvence altına alan bir sigorta çeşididir.

Sorumluluk sigortalarının bir kısmı yasalarla birlikte zorunlu hale getirilmiştir. Üçüncü kişilere karşı sorumluluk sigortası, zorunlu olsa da olmasa da işletme sahibi ve üçüncü kişileri güvence altına almakta ve büyük bir sorumluluktan kurtarmaktadır.

İş anında meydana gelen kaza, sigorta poliçesi içerisinde meydana gelmişse, kaza sonucunda ölüm, yaralanma meydana gelmişse veya üçüncü kişiler maddi olarak zarara uğramışsa bu gibi durumlar, üçüncü kişilere karşı sorumluluk sigortası kapsamı içine girmektedir.

Üçüncü kişilere karşı sorumluluk sigortası kapsamı içine giren durumlar ve kapsam dışında olan durumlar hakkında geniş bilgi almak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi