OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

İşveren Sorumluluk Sigortası

İşveren Sorumluluk Sigortası, işletmenizde aniden meydana gelebilecek olan kazalara karşı işvereni güvence altına alır. Kaza sonucunda başlatılan hukuki süreçte yaptığınız sigorta sayesinde, kazaya uğrayan işçiler tarafından talep edilen tazminat karşılanmaktadır.

İşveren Sorumluluk Sigortası yaptığınız zaman yapılan teminatlara bağlı olarak, isteğe bağlı ek teminat da verilebilmektedir. Örneğin, işçilerin, işveren tarafından sağlanan bir taşıtla toplu olarak işin yapıldığı yere getirilip götürülmeleri sırasında meydana gelen iş kazaları, işçilerin işveren tarafından görev ile başka yere gönderilmesi nedeniyle gerçek işini yapmadığı zamanlarda meydana gelen iş kazaları, isteğe bağlı ek teminatlar içerisinde olanlardan sadece birkaçıdır.

Ayrıntılı bilgi için iletişim numaramızı arayabilir ya da online mesajlaşma bölümünden merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İşveren Sorumluluk Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi