OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk

Günümüzde AVM’lerde, özel hastanelerde, bankalarda, otoparklarda ve daha sayılabilecek birçok yer özel güvenlik tarafından korunmaya, güvenlik önlemleri alınmaya çalışılmaktadır.

Güvenlik önlemleri alındığı halde, çoğu zaman istenmeyen durumlar yaşanmakta ve özel güvenlik elemanları, güç kullanmak durumunda kaldığı anlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu gibi durumlarda özel güvenlik görevlisinin yapmış olduğu davranıştan, işletme sahibi sorumlu tutulmaktadır. Bu nedenle birçok tehlikeyi düşünerek, işletmelerin mali açıdan kendilerini teminat altına almaları, sonradan oluşabilecek sıkıntılara karşı zor durumda kalmamaları açısından son derece önemlidir.

Sizde hemen sigorta şirketlerinin Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk sigorta paketi hakkında bilgi almalı ve oluşabilecek tehlikeleri güvence altına almalısınız.

Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi