OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

İşletme ve Ürün Sorumluluk

İşletme ve meslek sahipleri, işlerini icra ederken ortaya çıkan durumlar sonucunda, üçüncü bir kişinin canına ya da malına zarar gelmesi halinde bundan sorumlu olurlar. İşletme ve Ürün Sorumluluk Sigortası bu gibi durumlarda meydana gelen zararları güvence altına almaktadır.

Ayrıca imalatçıların(ve/veya tasarımdan üretim ve dağıtıma kadar uzanan zincir içinde sıfat, faaliyet ve hukuki durumlardan dolayı sorumlu sayılan diğer gerçek veya tüzel kişilerin) hukuki sorumluluğunu güvence altına almaktadır.

İşletmenizde ürünlerinizi üretip, kullanım için bu ürünü müşterilere ulaştırdıktan sonra, ürünün kullanım esnasına meydana gelen fiziki ve maddi bir zarar ortaya çıkması durumunda, İşletme ve Ürün Sorumluluk Sigortası bu gibi durumlarda meydana gelen zararları güvence altına almaktadır.

İşletme ve ürün sorumluluk sigortası yaptıracağınız zaman, sigortanın kapsadığı ya da kapsam dışı tutulan durumlar hakkında ayrıntılı bilgi almalı ve buna göre poliçe edinmelisiniz.


İşletme ve Ürün Sorumluluk
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi