OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Borçlar Kanunu’nun hükümleri dolayısıyla çalışan birçok kişinin mesleği serbest meslek olarak adlandırılır. Avukatlar, muhasebeciler, mali müşavirler, sigorta acenteleri gibi meslekler serbest meslek kategorisindedir. Bir mesleği icra ederken yapılan bir hata sonucu üçüncü şahıslar zarar görebilir. Böyle bir durum söz konusu olmadan iş sahibi gerekli önlemi almış olmalıdır.

Mesleki Sorumluluk Sigortası, iş sahiplerinin bir sorunla karşılaşmaları durumunda karşı tarafın tazminat talebi söz konusu olduğu zaman, bu gibi durumları güvence altına alır.

Meslek sahibi kişiler, çalışma koşullarında her türlü önlemleri almış olmalarına rağmen bir kişinin sakatlanmasına, ölmesine ya da maddi olarak zarar görmesine sebep olabilirler. Bu gibi durumlarda tazminat talepleri Mesleki Sorumluluk Sigortası tarafından karşılanır.

Mesleki Sorumluluk Sigortası, iş sahibinin isteği doğrultusunda yapılabilecek olan bir sigortadır. Bu sigorta beklenmedik anlarda meydana gelecek olan durumlara karşı mesleklerini yapan kişileri korur ve işinizi özgür olarak, güvenle yapmanızı sağlar.


Mesleki Sorumluluk Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi