OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Tıbbi Kötü Uygulamaya

Sağlık, herkes için çok önemlidir. Sağlıklı yaşamak, insan hayatını sıkıntısız ve huzurla devam edebilmesi için önemli ve değerlidir. Kamu sağlık kuruluşları, özel sağlık kuruluşları ya da mesleklerini serbest olarak icra eden doktorların işlerini yaparken, beklenmedik bir durumda aniden meydana gelen durumlarda üçüncü kişilerin mallarına ve hatta canlarına zarar gelmesi durumunda, bu zararları güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Can ve mal kaybı durumunda üçüncü kişilerin tazminat talepleri ve tedavi masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Konu sağlık olunca sigorta kapsamı içine giren durumlarda o kadar geniştir. Sigorta kapsamı içinde olan ve olmayan durumlar hakkında ayrıntılı olarak bilgi almalı her türlü risk durumu düşünülerek, sigorta şirketinizden poliçenizi ona göre oluşturmasını istemelisiniz.

Tıbbi Kötü Uygulamaya
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi