OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Montaj All Risks Sigortası

Montaj All Risk Sigortası, montaj projesinin gerçekleştirilmesi sırasında, o ana kadar yapılan işler ve işin devamında şantiye sahasında bulunan malzemelerin, montaj ekipmanlarının, iş makinelerinin başına gelebilecek olan ani ve beklenmedik durumları kapsar.

Gübre fabrikaları, gıda ve metal işletme tesisleri, tekstil sektörü, tuğla fabrikaları, kağıt, kereste fabrikaları ve deri sanayinde kullanılan makinelerin montajları, montaj projelerine örnek olarak gösterilebilir.

Montaj malzemeleri sahaya girdiği andan itibaren teminat süresi başlar ve makinelerin montajı bittikten sonra sona erer. Bu sırada hem teknik nedenler hem de insan kaynaklı birçok hasar meydana gelebilir. Montaj All Risk Sigortası montaj anında ve sonrasında oluşabilecek olan her türlü riski güvence altına alır.

Montaj All Risk Sigortası, ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkan kazalara karşı otomatik olarak güvence aldığı durumların yanı sıra, ek teminatlarla sigorta kapsamı genişletilmiştir.
Montaj All Risks Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi