OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Bina Tamamlama Sigortası

İnşaat firmaları daha önce proje hazırladıklarında birebir ölçeklerle maketler hazırlar ve satışa sunarlardı. Müşterilerde bu maketlerden yola çıkarak alacakları evin konumunu daha belirgin olarak görebiliyorlardı. İnşaat şirketleri projeye başlamadan maketten satış gerçekleştirmekteydiler. Ancak daha sonra inşaat şirketinin iflası durumunda müşteri mağdur olabilmekteydi. Bu gibi durumları önlemek için Bina Tamamlama Sigortası yapılması artık zorunlu hale gelmiştir. Artık müşterilerin mağdur olmaması için, inşaat ruhsatı alınmadan, sadece maketle konut satılamayacaktır.

İnşaat firmaları yapılacak konut sayısı 30’un üzerinde olduğu zaman Bina Tamamlama Sigortası yaptırmak zorundadır.

Bina Tamamlama Sigortası, firmanın iflas etmesi, gerçek satıcının ölmesi, projenin tamamlanamaması durumunda güvence sağlanmaktadır.

Sigorta kapsamındaki ve teminat dışındaki tüm durumlar için sigorta şirketi ile görüşebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi