OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

İnşaat All Risks Sigortası

Bina, yol, köprü, fabrika, hastane, baraj ve buna benzer inşaat faaliyetleri esnasında meydana gelen can ve mal kaybının ortaya çıktığı risk durumları için İnşaat All Risk Sigortası, başınıza gelecek her türlü tehlikeyi düşünür.

Deprem, sel, fırtına, toprak kayması ve çökmesi, hırsızlık ve hırsızlığa teşebbüs, yangın, yıldırım, hava ve kara taşıtlarının çarpması gibi birçok durum eni ve beklenmedik olarak ortaya çıkmak şartı ile teminat altına alınır.

Ayrıca sigorta şirketinizle görüşerek ek prim karşılığında istediğiniz birçok şeyi teminat altına alabilirsiniz. Enkaz kaldırma masrafları, inşaat makineleri, şantiye tesisleri, üçüncü şahıs mali sorumluluk, bakım devresi, grev, lokavt, halk hareketleri, terör, hasar neticesinde gerekli fazla mesai ve seri nakliye masrafları ek teminat kapsamındadır.

İnşaat All Risk Sigortası yaptırdığınız andan itibaren siz projenizle ilgilenirken, biz sizin için projenin başladığı günden, tamamlandığı güne kadar her türlü riski teminat altına alırız.
İnşaat All Risks Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi