OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Makine Kırılması Sigortası

İmal edilen ve deneme süresi tamamlanmış olan makinelerin motorlarının, pompalarının hava kompresörlerinin çalışma anında hasara uğraması ya da makinelerin yerinin değiştirilirken, temizlenirken zarar görmesi nedeni ile teminat altına alınan sigorta çeşididir.

İşletmenizde, makinelerin kullanım esnasında birçok risk ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Makinelerinizde meydana gelebilecek olan herhangi bir aksaklık işlerinizin durmasına sebep olarak sizi zarara uğratabilir. Bu nedenle Makine Kırılması Sigortası yaptırarak işletmenizi güvence altına alabilirsiniz.

Makine kırılması ile tam olarak teminat altına alacağınız durumların yanında isteğe bağlı olarak ek teminatlarda alabilirsiniz. Sayfamızdaki iletişim numarasını arayarak bilgi alabilir ve hemen işletmenizi güvence altına alarak Makine Kırılması Sigortası yaptırabilirsiniz.
Makine Kırılması Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi