OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Tekne Sigortası

Tekneler karada ve denizde risk altında bulunmaktadır. Teknelerin uygun koşullar altında muhafaza edilmiş olmasına rağmen teknelerde meydana gelen arıza, doğal afetlerden dolayı yaşanacak maddi hasar, hırsızlık, korsan saldırıları, yangın, patlama teminat altına alınması gereken konular arasındadır.

Teminat altına alınması gereken başka bir konu ise tekne çalışanlarının ve 3. kişilerin başlarına gelebilecek olan herhangi bir kaza, ölüm, yaralanma ya da maddi olarak oluşabilecek hasarlar bulunmaktadır. Bu hasarlar önceden düşünülüp güvence altına alınmalıdır.

Bir başka konu ise gezinti tekneleri için yaşanan risk durumlarıdır. Gezinti teknelerinde turistlerin başına gelebilecek olan herhangi bir riskin düşünülmesi ve önceden güvence altına alınması oldukça önemlidir. Bu ve buna benzer birçok risk durumunu sigorta şirketi ile görüşerek sonradan oluşabilecek her türlü tehlike için bir poliçe hazırlatmanızda fayda vardır.

Tekne Sigortası
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi