OnlinePolicem.com | Online Sigorta
 
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş

Yolcu Sorumluluk Sigortaları

Günümüzde havayolu ile yolculuk yapmak otobüs yolculuğundan daha fazla tercih edilmektedir. Acil durumlarda, kısa sürede istediğimiz yere ulaşmak, kolaylıkla bir yerden bir yere gidebilmek bunun sebepleri arasındadır. Yolcu Sorumluluk Sigortası, biletli yolcuların uçak seyahati sırasında ölüm, yaralanma ya da herhangi bir kaza sonucunda meydana gelen olumsuz durumların karşılanmasına yönelik bir sigorta türüdür. Yolcu Sorumluluk Sigortası, seyahat esnasında oluşabilecek sıkıntıları güvence altına almaktadır.

Yolcu Sorumluluk Sigortası yaptırmak zorunludur. Bütün sigorta şirketleri bu hizmeti vermektedir. Ayrıca bu sigorta, seyahatin ölümle sonuçlanması durumunda ölen kişinin ailesine tazminat verilmesi gibi birçok ayrıntıyı içermektedir.

Yolcu Sorumluluk Sigortası, Havacılık Sigortası kapsamı içerisinde olduğundan dolayı, sigorta şirketimizden ayrıntılı bilgi alabilir, profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

Yolcu Sorumluluk Sigortaları
Dosya Yükleme Merkezi
Bebek Sağlık Sigortası

Ayın Ürünü

Bebek Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası ile çocuğunuz doğuştan itibaren her türlü sağlık risklerine karşı koruyabilirsiniz. En uygun teklif konusunda Online Poliçem Sigorta danışmanları size yardımcı olacaktır.

Detaylı Bilgi